20% معماری خانه شیخ الاسلام در اصفهان پاورپوینت طرح معماری خانه شیخ الاسلام در اصفهان 10,000 تومان 8,000 تومان
50% پروژه روستای عبدل آباد در قزوین پاورپوینت پروژه روستای عبدل آباد در قزوین 10,000 تومان 5,000 تومان
33% بررسی اصول طراحی موزه بهمراه نمونه موردی پاورپوینت اصول طراحی موزه بهمراه نمونه موردی 30,000 تومان 20,000 تومان
50% آشنایی با پل ها در معماری اسلامی پاورپوینت آشنایی با پل ها در معماری اسلامی 50,000 تومان 25,000 تومان
20% بررسی معماری اصیل ایرانی در خانه بروجردیها پاورپوینت معماری اصیل ایرانی در خانه بروجردیها 20,000 تومان 16,000 تومان
40% بررسی فرهنگ،آداب ورسوم، سنت در معماری بومی پاورپوینت فرهنگ،آداب ورسوم، سنت در معماری بومی 50,000 تومان 30,000 تومان
33% بررسی ساختار گنبد در معماری ایرانی اسلامی پاورپوینت ساختار گنبد در معماری ایرانی اسلامی 30,000 تومان 20,000 تومان
75% معماری آپارتمان خانوادگی اطلسی در ظفر تهران پاورپوینت بررسی معماری آپارتمان خانوادگی اطلسی در خیابان ظفر تهران 60,000 تومان 15,000 تومان
30% بررسی جوشکاری و بازرسی جوش در ساختمان پاورپوینت جوشکاری و بازرسی جوش در ساختمان 20,000 تومان 14,000 تومان
10% بررسی معماری موزه تاریخ هولوکاست در اورشلیم پاورپوینت معماری موزه تاریخ هولوکاست در اورشلیم اثر معمار موشه سفدی 50,000 تومان 45,000 تومان
17% بررسی موزه یادمان ۱۱ سپتامبر در نیویورک پاورپوینت موزه یادمان ۱۱ سپتامبر در نیویورک 60,000 تومان 50,000 تومان