40% معماری پنج نمونه آپارتمان خارجی پاورپوینت معماری پنج نمونه آپارتمان خارجی 10,000 تومان 6,000 تومان
40% بررسی معماری مسجد تاریخانه دامغان پاورپوینت معماری مسجد تاریخانه دامغان 20,000 تومان 12,000 تومان
50% معماری قلعه خشتی سیزان نوش اباد کاشان قلعه خشتی سیزان؛ نگین تاریخی نوشآباد کاشان 10,000 تومان 5,000 تومان
20% معماری خانه شیخ الاسلام در اصفهان پاورپوینت طرح معماری خانه شیخ الاسلام در اصفهان 10,000 تومان 8,000 تومان
65% بررسی اقلیمهای ایران در قاب روستاها پاورپوینت بررسی اقلیمهای ایران در قاب روستاها 20,000 تومان 7,000 تومان
33% معماری هتل بین المللی قصر مشهد پاورپوینت معماری هتل بین المللی قصر مشهد 60,000 تومان 40,000 تومان
20% بررسی معماری برج ترامپ Trump Tower پاورپوینت معماری برج ترامپ Trump Tower 10,000 تومان 8,000 تومان
50% معماری ورزشگاه های دهکده المپیک پکن پاورپوینت معماری ورزشگاه های دهکده المپیک پکن 20,000 تومان 10,000 تومان
10% بیوگرافی نظریات و آثار معماری رم کولهاس پاورپوینت بیوگرافی نظریات و آثار معماری رم کولهاس 10,000 تومان 9,000 تومان
40% بررسی فرهنگ،آداب ورسوم، سنت در معماری بومی پاورپوینت فرهنگ،آداب ورسوم، سنت در معماری بومی 50,000 تومان 30,000 تومان
30% طراحی در اقلیم کرانه جنوبی دریای خزر پاورپوینت طراحی در اقلیم کرانه جنوبی دریای خزر 10,000 تومان 7,000 تومان