20% بررسی مرکز فرهنگی سینمایی دزفول موزه هنرهای مدرن سانفرانسیسکو پاورپوینت مرکز فرهنگی سینمایی دزفول موزه هنرهای مدرن سانفرانسیسکو 60,000 تومان 48,000 تومان
20% بررسی فرهنگسرای MACC،واقع در تگزاس آمریکا پاورپوینت فرهنگسرای MACC،واقع در تگزاس آمریکا 50,000 تومان 40,000 تومان
17% بررسی فرهنگسرای شفق،اثر کامران دیبا پاورپوینت فرهنگسرای شفق،اثر کامران دیبا 60,000 تومان 50,000 تومان
25% پاورپوینت برداشت از خانه عباسیان برداشت ناب از خانه عباسیان؛ سفر به ظرافت معماری قاجار 20,000 تومان 15,000 تومان
50% پروژه مرمت امامزاده یحیی ورامین شکوه تاریخ در آغوش آجر و کاشی؛ مرمت امامزاده یحیی ورامین 20,000 تومان 10,000 تومان
60% پروژه مرمت امام زاده یحیی ورامین پاورپوینت طرح مرمت امام زاده یحیی ورامین 50,000 تومان 20,000 تومان
20% معماری سعدالسلطنه (گرمابه رضوی) قزوین پاورپوینت طرح معماری سعدالسلطنه (گرمابه رضوی) قزوین 10,000 تومان 8,000 تومان
50% پروژه ویلا مدرن دوطبقه با طراحی گرمسیری مدل سهبعدی اسکچاپ پروژه ویلا مدرن دوطبقه با طراحی گرمسیری مدل سهبعدی اسکچاپ 50,000 تومان 25,000 تومان