40% پروژه مرمت خانه سرهنگ آزموده سنندج پاورپوینت طرح مرمت خانه سرهنگ آزموده سنندج 50,000 تومان 30,000 تومان
35% بررسی چند موزه ازریچارد میر و تادائوآندو پاورپوینت چند موزه ازریچارد میر و تادائوآندو 100,000 تومان 65,000 تومان
50% پروژه معماری خانه مؤتمن الاطباء تهران خانه مؤتمن الاطباء؛ شکوهی دوباره در دل تهران 20,000 تومان 10,000 تومان
18% بررسی موزه هنرهای معاصر هرنینگ اثر استیون هال پاورپوینت موزه هنرهای معاصر هرنینگ اثر استیون هال 60,000 تومان 49,000 تومان
30% بررسی سقف موسسه اسمیت سونیان اثر نورمن فاستر پاورپوینت سقف موسسه اسمیت سونیان اثر نورمن فاستر 50,000 تومان 35,000 تومان
40% بررسی موزه هنر عالی در آتلانتا اثر مه یر واقع در آمریکا پاورپوینت موزه هنر عالی در آتلانتا اثر مه یر واقع در آمریکا 50,000 تومان 30,000 تومان
30% پروژه مرمت و احیا عمارت نصیر الدوله تهران پروژه مرمت و احیا عمارت نصیر الدوله تهران 10,000 تومان 7,000 تومان
20% بررسی شگفت انگیزترین موزه های جهان از نظر طراحی پاورپوینت شگفت انگیزترین موزه های جهان از نظر طراحی 50,000 تومان 40,000 تومان
50% پروژه مرمت موزه تماشاگه زمان در منطقه زعفرانیه تهران راز زمان در دل زعفرانیه موزه تماشاگه زمان 50,000 تومان 25,000 تومان
50% پروژه مرمت امامزاده یحیی ورامین شکوه تاریخ در آغوش آجر و کاشی؛ مرمت امامزاده یحیی ورامین 20,000 تومان 10,000 تومان