10% بررسی استانداردها در طراحی فضاهای موزه پاورپوینت استانداردها در طراحی فضاهای موزه 50,000 تومان 45,000 تومان
10% بررسی مرکز میراث خلصا واقع در انادپور صاحب در پنجاب هندوستان پاورپوینت مرکز میراث خلصا واقع در انادپور صاحب در پنجاب هندوستان 50,000 تومان 45,000 تومان
50% بررسی موزه شیشه و سفال آبگینه تهران پاورپوینت موزه شیشه و سفال آبگینه تهران 10,000 تومان 5,000 تومان
26% بررسی عملکرد حرارتی خانه های حیاط مرکزی در اقلیم گرم و خشک پاورپوینت عملکرد حرارتی خانه های حیاط مرکزی در اقلیم گرم و خشک 50,000 تومان 37,000 تومان
17% بررسی دوازده آپارتمان و مجتمع مسکونی خارجی پاورپوینت دوازده آپارتمان و مجتمع مسکونی خارجی 30,000 تومان 25,000 تومان
20% بررسی استانداردهای فضاها جهت طراحی موزه پاورپوینت استانداردهای فضاها جهت طراحی موزه 50,000 تومان 40,000 تومان
60% بررسی چهار نمونه مجتمع مسکونی مدرن پاورپوینت چهار نمونه مجتمع مسکونی مدرن 50,000 تومان 20,000 تومان
40% بررسی مجتمع مسکونی هبیتات 67 مونترال پاورپوینت مجتمع مسکونی هبیتات 67 مونترال 30,000 تومان 18,000 تومان
30% بررسی موزه تصویر و صدا در ریو دو ژانیرو پاورپوینت موزه تصویر و صدا در ریو دو ژانیرو 50,000 تومان 35,000 تومان
30% بررسی معماری و طراحی مرکز فرهنگی Two Moon پاورپوینت معماری و طراحی مرکز فرهنگی(Two Moon) 50,000 تومان 35,000 تومان
17% بررسی طرح موزه گوگنهایم، هلسینکی (طرح تحسین شده) پاورپوینت طرح موزه گوگنهایم، هلسینکی (طرح تحسین شده) 60,000 تومان 50,000 تومان
10% بررسی موزه لودویگ گالری ملی بوداپست پاورپوینت موزه لودویگ گالری ملی بوداپست 50,000 تومان 45,000 تومان