50% پروژه مرمت ساختمان دارایی زنجان ، مرمت دیوان استیفاء پروژه مرمت ساختمان دارایی زنجان ، مرمت دیوان استیفاء 20,000 تومان 10,000 تومان
60% پروژه مرمت ایستگاه بزرگ اتحادیه شیکاگو در آمریکا احیای دوباره شکوه ایستگاه اتحادیه شیکاگو 50,000 تومان 20,000 تومان
10% پروژه آشنایی و مرمت حمام یعقوبیه باززندهسازی شکوه فراموششده حمام یعقوبیه 20,000 تومان 18,000 تومان
60% پروژه احیا و مرمت ابنیه سرای توکل کرمانشاه سرای توکل؛ باززندهسازی شکوه خاموش کرمانشاه 50,000 تومان 20,000 تومان
60% پروژه مرمت امامزاده روشن آباد کردکوی شکوه ماندگار ایمان در دل تاریخ امامزاده روشنآباد کردکوی 50,000 تومان 20,000 تومان
33% پاورپوینت مرمت و احیاء کاروانسرای مهر احیای شکوه تاریخ در کاروانسرای مهر 30,000 تومان 20,000 تومان
25% پروژه مرمت کاروانسرای پاسنگان قم پاورپوینت طرح مرمت شناخت،آسیب شناسی کاروانسرای پاسنگان قم کاروانسرای پاسنگان قم – جواهری تاریخی در مسیر کهن 20,000 تومان 15,000 تومان
50% بررسی نمونه موردی نه موزه و فرهنگسرای ایرانی و خارجی پاورپوینت نمونه موردی نه موزه و فرهنگسرای ایرانی و خارجی 20,000 تومان 10,000 تومان
20% تحلیل سایت پروژه جهت احداث سینما در شهر اهواز پاورپوینت تحلیل سایت پروژه جهت احداث سینما در شهر اهواز 10,000 تومان 8,000 تومان
30% بررسی خانه مد و لباس همراه با برنامه فیزیکی پاورپوینت خانه مد و لباس همراه با برنامه فیزیکی 10,000 تومان 7,000 تومان
40% طرح مفهومی برای مسابقه موزه جامع رضوی پاورپوینت طرح مفهومی برای مسابقه موزه جامع رضوی 10,000 تومان 6,000 تومان