17% بررسی معماری موزه هنرهای مدرن سانفرانسیسکو پاورپوینت معماری موزه هنرهای مدرن سانفرانسیسکو 30,000 تومان 25,000 تومان
33% بررسی ضوابط واستانداردها ، برنامه فیزیکی و نمونه های تطبیقی طراحی فرهنگسرا پاورپوینت ضوابط واستانداردها ، برنامه فیزیکی و نمونه های تطبیقی طراحی فرهنگسرا 30,000 تومان 20,000 تومان
64% پروژه احیا و مرمت عمارت ناصرالدین میرزا پاورپوینت طرح بررسی طرح احیا و مرمت عمارت ناصرالدین میرزا 50,000 تومان 18,000 تومان
10% بررسی تجزیه و تحلیل موزه تاریخ نظامی دانیل لیبسکیند و موزه تاریخ بریتانیا پاورپوینت تجزیه و تحلیل موزه تاریخ نظامی دانیل لیبسکیند و موزه تاریخ بریتانیا 50,000 تومان 45,000 تومان
40% بررسی تحلیل مبلمان نورپردازی موزه پاورپوینت تحلیل مبلمان نورپردازی موزه 50,000 تومان 30,000 تومان
10% بررسی تجزیه تحلیل موزه و انواع آن پاورپوینت تجزیه تحلیل موزه و انواع آن 50,000 تومان 45,000 تومان
19% بررسی برنامه عملکردی و فیزیکی موزه پاورپوینت برنامه عملکردی و فیزیکی موزه 80,000 تومان 65,000 تومان
10% بررسی موزه دریانوردی در گرینویچ انگلستان پاورپوینت موزه دریانوردی در گرینویچ انگلستان 50,000 تومان 45,000 تومان
35% پروژه مرمت عمارت مشیر الدیوان کردستان پاورپوینت طرح مرمت عمارت مشیر الدیوان کردستان 20,000 تومان 13,000 تومان
17% بررسی دوازده آپارتمان و مجتمع مسکونی خارجی پاورپوینت دوازده آپارتمان و مجتمع مسکونی خارجی 30,000 تومان 25,000 تومان
30% بررسی تحلیل آنالیز مرکز فرهنگی ژرژ پمپیدو پاریس پاورپوینت تحلیل آنالیز مرکز فرهنگی ژرژ پمپیدو پاریس 50,000 تومان 35,000 تومان